• user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 201 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 92 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 91 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 54 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 52 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 50 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 49 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 47 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 21 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.
  • user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 179 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.

Zima

Zimné výstupy na vrcholy

Zimné výstupy na vrcholy
Trvanie: 1 deň
Náročnosť:

Tatry sa v zime stávajú úplne inými horami. Nadobúdajú alpské rozmery a je len na Vás, či príjmete výzvu, ktorou sa v tomto období mrazivých, krátkych dní plných víriaceho snehu a zubatého slnka stávajú. Po výstupe na niektorý zo štítov zakliatych v ľade určite viac oceníte pohár vareného vína, či "Nosičského čaju" na chate, ktorá v tomto období predstavuje ozajstnú "oázu v púšti".

Kurz lezenia ľadov

Kurz lezenia ľadov
Trvanie: 2 dni
Náročnosť:

Nevadí Vám zima, zmrznuté prsty na rukách a spotený chrbát? Tak ste tými pravými adeptami na náš kurz lezenia v ľade pre začiatočníkov. Počas kurzu sa naučíte správne používať "zbrane", mačky a ľadové šrúby. Zistíte, ako sa buduje stanovisko v ľade a ako zlaňovacie body. Všetko to je potrebné nato, aby ste mohli bezpečne vstúpiť do čarovného sveta vertikálneho ľadu.

Kurz zimného horolezectva

Kurz zimného horolezectva
Trvanie: 2 dni
Náročnosť:

Leziete už v lete v horách a chceli by ste pritvrdiť? Máte ale obavy z nedostatku skúseností a rizík, ktoré ponúka zima? Nie je problém! Akcelerujte svoju horolezeckú kariéru s týmto našim programom zameraným práve na mixové lezenie viacdľžkových ciest v zime. Je to veľká výzva. Poďte jej v ústrety! Potom aj vy oceníte pohodlnú sedačku a pohár prevareného vína!!! Vhodné aj pre tých, ktorí absolvovali letný kurz horolezectva.

Kurz zimnej turistiky

Kurz zimnej turistiky
Trvanie: 2 dni
Náročnosť:

Vrcholce hôr lákajú aj v zimných mesiacoch, keď je krajina pokrytá snehovou prikrývkou. Len preto, že už trávu a koruny stromov prekryla biela farba, nie je dôvod zostávať doma. Treba sa len špecificky správať, aby ste neboli ochudobnení o zážitky, ale práve naopak. Pomôžeme Vám osvojiť si základné pravidlá pohybu a pobytu v zimnej prírode a naučíme Vás, ako prežiť nástrahy, ktoré si mrazivá pani zima na Vás nachystala.

Lezenie ľadov

Lezenie ľadov
Trvanie: 1 deň
Náročnosť:

Ste na dovolenke vo Vysokých Tatrách a chcete okrem lyžovania a zimnej turistiky zažiť niečo výnimočné a spestriť si svoj pobyt? Potom je pre Vás ideálnou možnosťou lezenie na niektorom z mnohých ľadov v Tatrách, alebo neďalekom Slovenskom raji. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s horolezectvom. Aj úplný laik si môže siahnuť na čarovný svet zamrznutých vodopádov.

Hrebeňovka Nízkych Tatier

Hrebeňovka Nízkych Tatier
Trvanie: 5 dní
Náročnosť:

Prechod hrebeňom Nízkych Tatier je pomerne náročnou skialpinistickou akciou. Účastníci absolvujú v ťažkom, zložitom teréne vysokohorského charakteru 95 km s celkovým stúpanim 6 887 metrov. Kombinácia bivakovania v útulniach východnej časti s nocľahom na chatách umožní prežiť úplný zážitok pri jednej z najkrajších lyžiarských prechodov na Slovensku.

Tatranská "Haute route"

Tatranská "Haute route"
Trvanie: 4 - 6 dní
Náročnosť:

Tatry sú najmenšie veľhory sveta. Napriek tomu ponúkajú veľa výziev, ktorých naplnenie si vyžaduje odvahu, kondíciu a ten správny zápal.Tatranská " Vysoká cesta " je jednou z nich. Jej prechod na lyžiach Vás naplní pokojom, pokorou a dodá Vám energiu s ktorej budete ťažiť ešte dlho potom. Ak máte ešte vyššie športové ambície, môžete si zažitok, ktorý táto fantastická túra umožňuje, predľžiť o ďalšie dva dni.

Kurz skialpinizmu

Kurz skialpinizmu
Trvanie: 2 dni
Náročnosť:

Radi lyžujete, ale preplnené zjazdovky Vás už nelákajú? Skúste si na pripnúť skialpinistické lyže so stúpacími pásmi a vyberte sa hore do dolín, kde až na pár Vašich nových spolufanatikov nikoho nestretnete. Neviete ako nato? Nevadí, objednajte si náš základný skialpinistický kurz a my Vás naučíme všetko potrebné!

 

Team building servis

Team building servis
Trvanie: 1 - x dní
Náročnosť:

Program pre pracovné kolektívy osadený do drsných podmienok zimných hôr. Lyžiarska túra, lezenie ľadov, nácvik pádov na snehu a brzdenie, lavínový výcvik a výstup na tatranský vrchol v zimných podmienkach. To všetko Vás čaká pod dohľadom horských vodcov UIAGM v tomto našom programe.

Lavinový kurz

Lavinový kurz
Trvanie: 2 dni
Náročnosť:

Chcete v zime vybrať do svojich milovaných hôr, ale obávate sa lavín? Ohrozeniu sa uplne vyhnúť nedá, ale s vedomosťami ktoré získate na našom lavínovom kurze znížite riziko, ktoré Vám pri pohybe v zimnom teréne hrozí. Dvojdňový výcvik pozostávajúci z teoretického výkladu a praktických cvičení priamo v teréne pod dohľadom skúseného horského vodcu Vás pripravia na záludnosti, ktoré na človeka v zimných horách číhajú.


V prípade záujmu o daný program využite kontaktný formulár, alebo nám zašlite email na adresu info@tatraclimb.sk.

Theme provided by Danetsoft under GPL license from Danang Probo Sayekti