user warning: Table './tatraclimb/node_comment_statistics' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT last_comment_timestamp, last_comment_name, comment_count FROM node_comment_statistics WHERE nid = 117 in /nfsmnt/hosting1_1/a/0/a08da597-3b51-41ce-820b-2232fa3c3de0/tatraclimb.sk/web/modules/comment/comment.module on line 596.

Rovná hoľa - lyžiarska túra

Zima skialpinistom veľmi nepraje. Podmienky vo vyšších polohách sú pomerne zlé,snehu je pomenej a aj lavínová situácia dosť zložitá. To boli príčiny pre ktoré sme sa rozhodli cez víkend navštíviť pre nás menej známu oblasť Nízkych Tatier - Rovnú hoľu (1723m).

Výstup viedol Starobocianskou dolinou na Bocianske sedlo a potom hrebeňom na Rovnú hoľu. počasie nam prialo a až po vrchol Rovnej hoľe sme si užívali aj samoty. Zjazd do Vyšnej Boce  (951m) bol vo vrchnej časti pomerne náročný (ľadové úseky), ale v lesnatom teréne v stred sme zažili "Slovenskú Kanadu" - prachový sneh a jazda pomedzi stromy. Posledný úsek vedúci zjazdovkou bol už návratom do civilizácie. Vrelo odporúčame!

Theme provided by Danetsoft under GPL license from Danang Probo Sayekti